Czerwone serduszko jednoczy po raz kolejny! Pełne energii koncerty: zespołów Elektryczne Gitary, Pull the Wire i Enej, a także propozycja dla spragnionych sportowych wrażeń, czyli 6. już Bieg Wielkich Serc – to tylko część atrakcji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie, które już dziś możemy Wam zdradzić. W niedzielę, 14 stycznia, od wczesnych godzin porannych będziemy bawić się pod sceną ustawioną na Rynku Głównym w Krakowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Już w najbliższą niedzielę (14 stycznia) zapraszamy na Rynek Główny w Krakowie, gdzie będzie czekać na nas mnóstwo atrakcji. Będą m.in.: koncerty, nauka pierwszej pomocy, licytacje – a to tylko niektóre z propozycji. Podczas zeszłorocznego, jubileuszowego Finału WOŚP zebrano 105 570 801,49 zł i tym samym ustanowiono kolejny, ogromny rekord. W ciągu ostatnich 25 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała już ponad 825 mln zł!
Krakowska scena usytuowana zostanie między Sukiennicami a kościołem św. Wojciecha. W siedzibie Muzeum Narodowego w Krakowie w Sukiennicach zlokalizowany zostanie jeden ze Sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zaprasza w odwiedziny.

0