Wraz z wiosną powrócił projekt „Bądź turystą w swoim mieście – poczuj Kraków”: w nowej odsłonie i z nowymi pomysłami! W tym roku jego organizatorzy, czyli Miasto Kraków i KBF, przygotowali dla mieszkańców jeszcze więcej niespodzianek.

W programie akcji nie zabraknie uwielbianych przez tropicieli miejskich tajemnic spacerów z przewodnikami, rowerowych akcji i przejażdżek jednośladami. Majowi spacerowicze zobaczą na Powiślu niezwykłą wystawę zdjęć Krakowa, a portal krakow.travel będzie niezmiennie zaskakiwał trasami spacerowymi, z których można korzystać indywidualnie, rodzinnie lub grupowo.

Informacje o akcji będą na bieżąco aktualizowane w mediach społecznościowych „Bądź turystą w swoim mieście – poczuj Kraków”:

Chcecie poczuć Kraków razem z nami? Koniecznie oznaczajcie nasze profile na swoich zdjęciach i relacjach robionych podczas proponowanych przez nas aktywności.

Będziemy Was szukać pod hasztagami: #badzturysta #badzturystawswoimmiescie #poczujkrakow i udostępniać dalej. Niech wszyscy zobaczą, że w poszukiwaniu cudownych turystycznych wrażeń wcale nie trzeba udawać się w daleką podróż, bo Kraków jest piękny i tyle w nim jeszcze do odkrycia!