27 października, o godz. 11.00 na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Zachód” przy pl. Na Groblach 23 odbył się bieg sztafetowy reprezentacji krakowskich liceów o szablę kpt. Antoniego Stawarza.

Zwycięzcami biegu zostali uczniowie  VI LO im. Adama Mickiewicza. Czas zwycięskiej drużyny to 6 minut 44 sekund 26 setnych. Drugie miejsce zajęli uczniowie IV LO im. Tadeusza Kościuszki z czasem 6 minut 47 sekund 37 setnych, trzecią lokatę zajęli uczniowie VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego z czasem 6 minut 47 sekund 49 setnych. Najlepsza drużyna otrzymała główne trofeum – szablę Antoniego Stawarza. Drużyny, które zajęły drugie i trzecie miejsce, otrzymały pamiątkowe puchary i medale.