Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do Krakowa powróciła najbardziej kolorowa impreza w Polsce, czyli Festiwal Kolorów. Dziś, 11 września na terenach zielonych przy TAURON Arenie Kraków od godziny 15.00, co godzinę odbyły się wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi.

Organizatorzy ósmej edycji festiwalu przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru był raper B.RO! Na scenie odbyły się również pokazy taneczne przygotowane przez Egurrola Dance Studio, a podczas wydarzenia były prowadzone warsztaty taneczne.

Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na mieszkańców Krakowa i okolic czekały także atrakcje miasteczka gastronomicznego Arena Garden. Partnerem wydarzenia było miasto Kraków, które zachęcało także uczestników festiwalu do skorzystania z darmowej akcji szczepień przeciw Covid-19, która prowadzona jest w dwóch autobusach mobilnego punktu szczepień na terenie Arena Garden. Dla pierwszych 30 uczestników festiwalu, którzy tego dnia się zaszczepili miasto przygotowało atrakcyjne zestawy upominkowe, które można było odebrać w niebieskim namiocie oznaczonym logotypem Krakowa.

Wstęp wolny. Więcej informacji na Facebooku.