Zapraszamy na kolejne wydanie serwisu kulturalnego telewizja.krakow.pl. A w nim m.in. o:

– Festiwalu Muzyki Filmowej. Choć został przeniesiony na rok przyszły, organizatorzy zadbali o fanów imprezy. Live From Studio to nowy cykl, który pomoże spędzić czas z muzyką wykonywaną na żywo nie wychodząc z domu. Muzycy przybliżą też kulisy swojej pracy i odpowiedzą na pytania fanów FMF-u.
– Muzeum Krakowa, które zaprasza wszystkie dzieci na wieczorynkę z cyklu „Krzysztoforek online”, przygotowaną przez muzealników.
– zwycięzcach pierwszego etapu Festiwalu Kwarantanny, dokumentującego jak młodzi radzą sobie z czasem izolacji w domach. Inwencja dzieci nie zawiodła! #siedzewdomu
– jak Staromiejskie Centrum Kultury uruchomiło Domowy Dom Kultury, który codziennie publikuje gry, ciekawostki i wiele innych. Polecamy!
– zwiedzaniu Muzeum Fotografii w czasach pandemii
– jak mieć realny wpływ na wygląd miasta i twojej dzielnicy? To idealny moment – można już składać projekty do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Na zgłoszenia online macie czas do 30 kwietnia.
– jak do sieci przeniosły się również żłobki i Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 również zapraszają do wspólnych zajęć bez wychodzenia z domu.

A na koniec zapraszamy do wspólnego treningu online!