73. sezon powojennej działalności Teatr Bagatela rozpoczyna się już 15 września galą premierową “Czego nie widać.” Prawdopodobnie najzabawniejszą komedię świata, autorstwa Michaela Frayna, reżyseruje na Dużej Scenie Maciej Wojtyszko.

“Sztuka Frayna obnaży przed Wami wszystko, co chcieliście wiedzieć o teatrze, ale baliście się zapytać. Będziecie towarzyszyć prowincjonalnej trupie w próbach i za kulisami przedstawienia, które ma wszelkie szanse, aby zakończyć się klapą. Aktorzy nie pamiętają kwestii, dekoracje się sypią, rekwizyty gubią – lub wprost przeciwnie, jest ich za dużo, zwłaszcza sardynek” – czytamy na stronach internetowych teatru.

Na deskach teatru zobaczymy m.in.: Annę Branny, Karolinę Chapko, Urszulę Grabowską, Kamilę Pieńkos, Małgorzatę Piskorz, Annę Rokitę, Ewelinę Starejki i Magdalenę Walach oraz Marka Boguckiego, Jakuba Bohosiewicza, Przemysława Brannego, Michała Kościuka, Wojciecha Leonowicza, Maurycego Popiela, Przemysława Redkowskiego, Pawła Sanakiewicza, Dariusza Starczewskiego i Adama Szarka.

0