Już za kilka dni w Polsce rozpocznie się wielkie święto siatkówki – Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W dniu inauguracji Eurovolley 2017 dołącz do drużyny Miasta Kraków i radia RMF FM – pobijmy rekord Guinnessa w jednoczesnym podbijaniu piłki do siatkówki.

Próba pobicia rekordu odbędzie się 24 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie. Początek o godz. 12:00. Zgodnie z wymogami postawionymi przez Guinness World Records w Londynie, każdy uczestnik musi utrzymywać piłkę w powietrzu przez co najmniej 10 sekund.

Dotychczasowy oficjalny rekord to 299 osób (Tajwan). My chcemy, aby w Krakowie było nas co najmniej 2000 osób. Zgłoszenia internetowe zostały już zakończone. Jednak każdy chętny może przyjść na Rynek Główny. Biuro zawodów będzie czynne już od godz. 11:30.

Uwaga! Wejście na teren próby bicia rekordu jest możliwe wyłącznie w okolicznościowej koszulce RMF FM oraz po założeniu specjalnego chipa umożliwiającego zliczenie uczestników. Koszulki, piłki i chipy będą wydawane w biurze zawodów.

0