Do Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn pozostało już tylko kilka dni. Aby poczuć przedsmak tego turnieju, już dziś zapraszamy wszystkich krakowian do siatkarskiej strefy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na placu Szczepańskim. Przestrzeń będzie czynna od godz. 10.00 do 22.00.

Na kibiców w strefie będzie czekało mnóstwo atrakcji m.in. animacje, konkursy, prezentacja trofeum oraz (od godziny 17.00) spotkanie z Ambasadorami LOTTO  EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie: Józefą Ledwig, Elżbietą Porzec-Nowak, Magdaleną Śliwą, Wacławem Golcem, Krzysztofem Ignaczakiem i Grzegorzem Wagnerem, a także mecz w niecodziennej obsadzie z komentarzem Łukasza Kadziewicza.

Wszystkich miłośników siatkówki zachęcamy także do dotarcia do strefy tramwajem promującym tegoroczne mistrzostwa. Jak informuje Polski Związek Piłki Siatkowej, w pojeździe będzie można otrzymać zaproszenia na mecze w TAURON Arenie Kraków.

Przypomnijmy, mistrzostwa siatkarzy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017  zostaną rozegrane od 24 sierpnia do 3 września w Warszawie (mecz otwarcia), Gdańsku, Szczecinie, Krakowie i Katowicach.  W turnieju wystąpią reprezentacje: Belgii, Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Turcji i Włoch.

Więcej informacji na stronie internetowej turnieju.

0