Wakacje w mieście po krakowsku. Już nie trzeba pokonywać setek kilometrów, żeby dostać się na plażę. To plaża pojawiła się w samym centrum miasta. Żeby zażyć wakacyjnego klimatu wystarczy zatrzymać się na PrzyStani na Plaży na bulwarze Kurlandzkim nieopodal mostu Kotlarskiego.

Nie trzeba przynosić ze swoimi zabawkami. Na miejscu można za darmo wypożyczyć planszówki albo sprzęt sportowy do aktywnego spędzania czasu. Są łuki i tarcze do poćwiczenia celności oraz paletki i rakietki do różnego rodzaju dyscyplin sportu. Można pograć w siatkówkę plażową na pełnowymiarowym boisku. Jednak prawdziwą furorę robi nowa dyscyplina nazwana speed-ballem. Można grać indywidualnie, w parach albo w kilka osób. W wypadku tej gry mamy gwarancję, że piłka nie wpadnie do wody albo kosza piknikowego sąsiada. Aktywność idealna na plażę.

Oczywiście na plaży nie brakuje piasku. Kto chce go poczuć pod stopami ma taką możliwość. Można przynieść ze sobą koc, ale można też skorzystać z leżaków. Można je wypożyczyć jak sprzęt sportowy i gry oczywiście za darmo od poniedziałku do piątku od 15.00 a w weekendy od 11.00. Plażowe biuro działa do 21.00. Plaża czynna jest do końca wakacji.