Trwa prawdziwie taneczny weekend, w którym zabrzmią rytmy gorącej samby, zmysłowej rumby, żywiołowego jive’a, pełnego pasji paso doble, ale także walca angielskiego, dystyngowanego fokstrota, ognistego tanga i skocznego quickstepa. W sobotę, 5 czerwca, podczas Grand Prix Polski pary taneczne będą ubiegają się o kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Polski. Z kolei w niedzielę, 6 czerwca, tancerze zawalczą o tytuł Mistrza Krakowa w Tańcu Towarzyskim A.D. 2021.

1947 r. w Krakowie rozegrany został pierwszy turniej taneczny o Mistrzostwo Krakowa. W 2017 r., po 70. latach organizatorzy powrócili do tej tradycji. Po przerwie spowodowanej pandemią, ponownie będziemy mogli przenieść się w magiczny świat tańca. Hala sportowa w Ośrodku Sportu i Rekreacji Kolna znów stanie się wielkim parkietem tanecznym.

Na trybunach, choć w ograniczonej liczbie, pojawią się widzowie dopingujący swoich faworytów. Dla tych, którzy chcą śledzić zmagania tancerzy online zapraszamy na transmisję na platformie PLAY KRAKÓW.

turniej taneczny