W miniony weekend (24-25 listopada) w ramach „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie” w Wytwórni na krakowskim Zabłociu odbyły się warsztaty kreatywne „Odkryj w sobie designera”. Każdy z uczestników miał możliwość wziąć bezpłatnie udział w jednym z 11 warsztatów kreatywnych z różnych dziedzin związanych z rękodziełem i rzemiosłem.

Stowarzyszenie Wytwórnia to dynamiczna społeczność osób kreatywnych mieszcząca się na krakowskim Zabłociu na przestrzeni 350 metrów kwadratowych. Założyciele wierzą w ducha współpracy i różnorodności – członkowie m.in. produkują meble, szyją, projektują zielone instalacje, zajmują się architekturą, grafiką i tworzą e-usługi w przestrzeni Internetu.

Można dołączyć do Wytwórni  i korzystać z inspirującego przepływu energii między materią a przestrzenią wirtualną pracując nad swoimi projektami. Można też znaleźć tam partnerów i sprzęt do rozwinięcia swoich pomysłów, uczestniczyć w licznych warsztatach, spotkaniach, czy konferencjach lub wykorzystać dostępną przestrzeń do organizacji własnego wydarzenia.

Więcej informacji na: wytworniakrakow.pl