Ruszyło głosowanie na drugą finalistkę Miss Wheelchair World 2017, która już 7 października wspólnie z Miss Polski na wózku 2016 będzie reprezentowała nasz kraj w tym wyjątkowym konkursie piękności. Beata Jałocha to jedyna kandydatka z Krakowa, którą można wspierać w zmaganiach o tytuł tej najpiękniejszej.

Głosować na urodziwą krakowiankę można do 18 sierpnia wysyłając SMS na numer 72068 o treści: TC.JEDYNA.6 lub poprzez stronę internetową http://jedyna-taka.pl/miss,6,beata-jalocha.html.

\W 2013 roku Beata Jałocha musiała się zmierzyć z czymś, czego podświadomie bała się najbardziej. Gdy w wyniku wypadku spadł na nią samobójca, życie postawiło ją po drugiej stronie lustra, zamieniając miejscami z pacjentami, z którymi do tej pory sama pracowała w gabinecie rehabilitacyjnym. Jej historia przed czterema laty odbiła sie głośnym echem krążąc w mediach i portalach społecznościowych w całej Polsce. To, co przytrafiło sie jej mogło spotkać każdego z Nas.

Zwykła dziewczyna, która w wyniku dziwnego zbiegu okoliczności znalazła sie w nieodpowiednim miejscu i czasie. Wydawałoby sie, że straciła wszystko, bowiem w rezultacie wypadku ma całkowicie przerwany rdzeń kręgowy – ona jednak krok po kroku, podnosi się szukając nowych wyzwań i walcząc o siebie.

I gdy uważnie się jej przyjrzycie, zauważycie, że wyzwania jakie podejmuje, to kolejne kroki milowe w budowaniu nowego życia. Kurs szybowcowy, wystąpienie na TEDx jako mówca, skoki spadochronowe, loty balonem, udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014, gdzie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss, pokazują jak wiele jest samozaparcia i konsekwencji w podejmowanych próbach odzyskania tego, co jej zabrano.

Ceni w ludziach uważność i otwartość. Chce pokazać, w jaki sposób trudne doświadczenia powoli lecz systematycznie przekuwać w siłę, motywację i wartości, które w przyszłości mogą pomóc innym.
Żyje i podejmuje decyzje tak, jakby niepełnosprawności w jej życiu nie było, czemu bacznie przygląda się jej najwierniejszy towarzysz, Lulu – berneński pies pasterski.

29