Tak teraz wygląda kontakt z urzędem. Ograniczenia w dostępie do budynków ZDMK wprowadzono z powodów epidemiologicznych. Dodatkowo przed wejściem do budynków przy ulicy Centralnej 53 i na os. Złotej Jesieni 14 są wystawione specjalne skrzynki na korespondencje. Tam można wrzucać również dokumentację związaną z uczestnictwem w przetargach organizowanych przez jednostkę.

Kto chciałby osobiście odwiedzić siedzibę Zarządu Dróg Miasta Krakowa, przy ulicy Centralnej 53 albo na osiedlu Złotej Jesieni 14, musi swoje plany odłożyć na później. Teraz budynki są dostępne tylko dla pracowników. Wynika to z obecnej sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią Covid-19.

Nie oznacza to, że w ogóle nie ma kontaktu z urzędem. Kto ma jakąś sprawę do załatwienia w Zarządzie Dróg Miasta Krakowa może to zrobić na kilka sposobów. Po pierwsze można zadzwonić. Odpowiednie numery można znaleźć na stronie internetowej www.zdmk.krakow.pl. Kolejna możliwość to wysłanie maila na adres sekretariat@zdmk.krakow.pl. Zachęcamy też do załatwienia swojej sprawy za pomocą elektronicznej platformy e-puap. W związku, z tym że dzienniki podawcze, zarówno przy ulicy Centralnej 53 i na os. Złotej Jesieni 14, jak i całe budynki, są niedostępne dla mieszkańców, korespondencje można zostawić w specjalnie do tego celu wystawionych skrzynkach. Znajdują się one zaraz przy wejściu do jednego, jak i drugiego budynku.

Poza bieżącą korespondencją można tam także zostawiać dokumenty związane z uczestnictwem w przetargach organizowanych przez ZDMK. Czynna jest za to kasa w siedzibie głównej przy ulicy Centralnej 53, w budynku B. Dla interesantów czynne jest też biuro Strefy Płatnego Parkowania przy Reymonta 20.